HT rozvody - svislé

Struktura tohoto kompletního potrubního systému pro vnitřní kanalizaci byla zcela adaptována potřebám tuzemské výstavby. Široký výběr prvků snadno propojitelných se všemi typy stávajících kanalizačních potrubí zaručuje univerzálnost jeho použití. HT-Systém (PPs)® odpadní trubky a tvarovky jsou špičkovým produktem
s vysokými užitnými vlastnostmi (např. teplotní odolnost 100°C, chemická odolnost pH 2-12 apod.). Návrh vychází z vysokých technických požadavků současné architektury a stavebnictví. Podmínky výroby i zkoušek, stejně jako rozměry prvků, odpovídají ČSN EN 1451-1. Surovinou pro výrobu systému je polypropylen, který je charakteristický svou vysokou houževnatostí, dlouhodobou teplotní a chemickou stabilitou - zároveň propůjčuje potrubí životnost až 100 let. Léty prověřeným výrobním postupem bylo dosaženo dokonale hladkého vnitřního i vnějšího povrchu trubek i tvarovek. Precizně navržený tvar hrdlového spoje umožňuje vynikající hydraulické vlastnosti potrubí, což zaručuje nízké riziko zanášení. Hrdlové spoje jsou těsněny vícenásobným těsnícím elementem, zajišťujícím dokonalou pevnost i dlouhodobou pružnost spoje. Výchozí surovina, použitá pro výrobu všech prvků systému (kromě trubek typu HTEM), disponuje sníženou hořlavostí dle třídy B1 v souladu s normou DIN 4102 - látky nesnadno hořlavé. Nutno poznamenat, že tato vlastnost nemá vliv na teplotní odolnost výrobku. Snadné spojování prvků systému pomocí násuvných hrdel těsněných elastomerovým kroužkem urychluje (narozdíl od lepených či svařovaných systémů) jinak obtížnou montáž. HT-Systém (PPs)® navíc zaručuje okamžitou a dokonalou těsnost spojů, čímž umožňuje např. provedení tlakové zkoušky bezprostředně po ukončení montáže. To vše umožňuje stavebním firmám vysokou produktivitu práce.


Trubky

Odpadní trubky z polypropylenu, odolávající vysokým teplotám, vyráběné podle ČSN EN 1451-1.

HT-Systém (PP)® je určen k výstavbě připojovacího, odpadního, větracího a svodného potrubí uvnitř budov (oblast použití B) v případě vyššího teplotního či chemického zatížení, avšak bez nároků na sníženou hořlavost.

  • teplotní odolnst 100°C
  • vysoká užitná hodnota
  • efektivita
   
                                          * měřeno při 20°C (ostatní při 23°C), ** platí pro základní materiál

Doplňkové výrobky a systémy

Vnitřní kanalizace:  Skolan dB; HT-systém (PP)®
Venkovní kanalizace:  KG-systém (PVC)® SN4, SN8; KG 2000 Polypropylen® SN8; RV-systém Osma®; Osma Dren


Tvarovky

Odpadní tvarovky z nesnadno hořlavého polypropylenu, odolávající vysokým teplotám, vyráběné podle ČSN EN 1451-1.

HT-Systém (PPs)® je určen k výstavbě připojovacího, odpadního, větracího a svodného potrubí uvnitř budov (oblast použití B), a to i v případě vyššího teplotního, požárního či chemického zatížení.

  • teplotní odolnost 100°C
  • absolutní těsnost
  • dlouhá životnost
  
                                            * měřeno při 20°C (ostatní při 23°C), ** platí pro základní materiál

Doplňkové výrobky a systémy

Vnitřní kanalizace:  Skolan dB
Venkovní kanalizace:  KG-systém (PVC)® SN4, SN8; KG 2000 Polypropylen® SN8; RV-systém Osma®; Osma Dren

INSTAR

Telefon: +420 483 317 744
E-mail: instar@volny.cz

Prodejna:
Smetanova 41, Jablonec nad Nisou
po-pá: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Informace

Kontakt a prodejna

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy