NÁHRADNÍ DÍLY

Kartuše a přítlačné matice: Všechny typy kartuší (mísící mechanizmus pákových baterií) dodávaných naší firmou, jsou osazeny keramickými destičkami vysoké odolnosti a kvality.

Montážní sady: Montážní sada je souprava komponentů určených k připojení stojánkové baterie k pracovní ploše (např. umyvadlu a pod.). Liší se podle typu a provedení baterií. Jsou dodávány pouze celé sady - ne jejich jednotlivé díly.

Náhradní spršky ke dřezovým bateriím s výsuvnou sprchou.

Ovládací páky - rukojetě: Samostatné páčky k nabízenám pákovým i kohoutkovým vodovodním bateriím.

Perlátory a usměrňovače vodovodních baterií jsou, až na jedinou vyjímku, osazeny nerezovým sítkem a vyznačují se vysokou trvanlivostí. Předpokladem jejich bezchybné činnosti je voda zbavená nečistot (např. použitím filtrů na přívodním potrubí)

Připojovací hadičky k bateriím: Nabídka obsahuje připojovací flexibilní hadičky s kovovým opletem ke stojánkovým vodovodním bateriím v různém provedení.

Vršky - kuželky: V nabídce jsou mosazné vřetenové a keramické vršky k vodovodním bateriím.

Výtoková ramínka jsou dělena podle skupin typových řad nebo výrobce a doplněna soliterními výrobky použitelnými k různým účelům.

Krycí kroužky kartuší: Krycí kroužek kartuše zakrývá přítlačnou matici kartuše. Jednotlivé typy jsou použity i u několika různých typů baterií - pokud hledáte tento díl pro určitý typ baterie, nejspolehlivějším způsobem je vyhledání správného typu krycího kroužku v detailu dané baterie.

Univerzální mechanický uzávěr odpadu - "padací ventil" - dodávaný k většině stojánkových vodovodních baterií.

Přepínače režimu (sprcha / vana) vanových vodovodních baterií a jejich komponenty.

Krycí růžice ke stěnovým vodovodním bateriím.

Meziventilové soupravy, ventily a jejich komponenty a doplňky. Slouží k vyřešení problému s napojením dalšího zařízení (např. automatická pračka, myčka) v místech, kde není další samostatný přívod studené vody. Meziventilové soupravy se instalují mezi stěnovou baterii a přívody vody.

Spořiče vody: Kloubové nebo prodloužené spořiče a usměrňovače regulují proud vytékající vody z výtoku, případně mění jeho režilm.

Sedla slouží k fixaci převlečných matic zejména u stěnových baterií, v některých případech jsou doplňkem výtokových ramínek nebo ventilů.

Podložky pod baterie jsou součástí některých typů stojánkových baterií.

Ostatní komponenty vodovodních baterií.

INSTAR

Telefon: +420 483 317 744
E-mail: instar@volny.cz

Prodejna:
Smetanova 41, Jablonec nad Nisou
po-pá: 8:00 - 12:00, 13:00 - 17:00

Informace

Kontakt a prodejna

Doprava a platba

Sledování zásilek

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy